Your browser does not support JavaScript!
نماشا

تقویم اقتصادی 5 می 2023 رویترز

تقویم اقتصادی 5 می 2023 رویترز

بیانیه RBA در مورد سیاست پولی ترس از تورم را آشکار می کند.در حالی که شاخص اقتصادی منطقه یورو تاثیرگذار خواهد بود، گزارش مشاغل ایالات متحده احتمالا حرف آخر را خواهد زد.

تقویم اقتصادی آسیا

شروع شلوغی برای جلسه آسیای روز جمعه بود. بیانیه RBA در مورد سیاست پولی قبل از انتشار PMI خدمات Caixin چین و گزارش مشاغل ایالات متحده مورد توجه قرار گرفت.

PMI های بخش خصوصی چین رشد آهسته تر را نشان می دهند

با در نظر گرفتن قصد هیئت مدیره بانک مرکزی برای توجه دقیق به تحولات اقتصاد جهانی، آخرین دور PMI های بخش خصوصی به RBA فرصت فکری می دهد.

PMI خدمات Caixin در ماه آوریل از 57.8 به 56.4 در مقابل 57.3 پیش بینی شده سقوط کرد. در آوریل. بخش تولید به طور غیرمنتظره ای منقبض شد و PMI تولید Caixin از 50.0 به 49.5 سقوط کرد.

 

1.png

تقویم اقتصادی.png

تقویم اقتصادی اروپا

برای یورو روز شلوغی در پیش است. امروز صبح، سفارش‌های کارخانه‌های آلمان به تولید صنعتی فرانسه، PMI ساخت‌وساز آلمان و ارقام خرده‌فروشی منطقه یورو علاقه‌مند خواهند شد.

ما انتظار داریم سفارشات کارخانه آلمان و ارقام خرده فروشی منطقه یورو بیشترین علاقه را به خود جلب کنند. اعداد ضعیف میل به یورو را پس از کنفرانس مطبوعاتی بانک مرکزی اروپا در روز پنجشنبه به چالش می کشد.

در حالی که شاخص های اقتصادی مورد توجه قرار می گیرند، سرمایه گذاران باید نظرات اعضای بانک مرکزی اروپا را زیر نظر داشته باشند. فرانک الدرسون، عضو هیئت اجرایی بانک مرکزی اروپا، امروز در تقویم سخنرانی می کند. با این حال، سرمایه گذاران باید گفتگوی اعضای بانک مرکزی اروپا با رسانه ها را دنبال کنند.

تقویم اقتصادی امریکای شمالی

با نگاهی به نشست ایالات متحده، این یک روز شلوغ در تقویم اقتصادی ایالات متحده است. گزارش مشاغل ایالات متحده گزارش اصلی روز خواهد بود.

افزایش رشد دستمزدها و جهش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی به شرط بندی برای افزایش نرخ بهره در جون دامن می زند. با این حال، یک رقم ضعیف حقوق و دستمزد غیرکشاورزی با تنش‌های رکودی بازارها را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

فراتر از تقویم اقتصادی، بخش بانکی، سقف بدهی ایالات متحده و درآمد شرکت ها نیاز به بررسی دارند.

تگ ها :

    رای خود را به این مطلب ثبت کنید

    0 رای (NaN)
    لطفا نظر خود را درباره این مطلب بنویسید