Your browser does not support JavaScript!
نماشا

تقویم اقتصادی 14 جولای 2023 رویترز

تقویم اقتصادی 14 جولای 2023 رویترز

مشکلات اقتصادی در سراسر منطقه یورو و چین بیشتر از نرخ تورم عمده فروشی آلمان بود.

روز جمعه، اعداد شاخص قیمت تولیدکننده آمریکا در ماه ژوئیه برای سومین بار در هفته گذشته جفت ارز EURUSD را در محدوده منفی قرار داد.

 

تقویم اقتصادی 14 آگوست.png

 

امروز، قیمت عمده فروشی از آلمان تاثیر خواهد گذاشت. فضای ضعیف تقاضا بر قیمت های تولید کننده و عمده فروشی تاثیر گذاشته است. کاهش قابل توجه بیشتر در قیمت های عمده فروشی نشان دهنده بدتر شدن محیط تقاضا است. اقتصاددانان پیش‌بینی می‌کنند قیمت‌های عمده‌فروشی در ماه جولای 2.5 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل در مقابل 2.9 درصد کاهش در ژوئن کاهش یابد.

با توجه به تقویم اقتصادی اروپا، سرمایه گذاران باید صحبت های اعضا بانک مرکزی اروپا را دنبال کنند. با این حال، هیچ یک از اعضای هیئت اجرایی بانک مرکزی اروپا در تقویم برای صحبت امروز حضور ندارند.

قیمت عمده فروشی جهت قیمت کالاهای فروخته شده توسط عمده فروشان در آلمان را نشان می دهد. به طور قابل توجهی، قیمت عمده فروشی شاخص اصلی تورم قیمت مصرف کننده است. روند صعودی قیمت های عمده فروشی نشان دهنده افزایش تقاضا و افزایش فشارهای تورمی مصرف کننده است. با این حال، اعداد منفی منعکس کننده یک محیط ضعیف تقاضا هستند.

تقویم اقتصادی امریکای شمالی

امروز یک جلسه آرام در ایالات متحده است و هیچ شاخص اقتصادی برای تأثیرگذاری وجود ندارد. فقدان شاخص های اقتصادی ایالات متحده، USD را در دستان فدرال رزرو خواهد گذاشت.

در حالی که هیچ یک از اعضای FOMC برای صحبت امروز در تقویم حضور ندارند، اظهار نظر با رسانه ها باعث حرکت قیمت می شود. علیرغم تورم اصلی ثابت، احتمال ثابت ماندن نرخ بهره فدرال رزرو در ماه سپتامبر از 87.0 درصد به 90.0 درصد در هفته گذشته افزایش یافت.

 

تگ ها :

    رای خود را به این مطلب ثبت کنید

    0 رای (NaN)
    لطفا نظر خود را درباره این مطلب بنویسید