وزیر اقتصاد آلمان هابک در مورد نورد استریم ۱: سخت است که بگوییم که آیا بعد از تعمیر و نگهداری آنلاین خواهد شد یا خیر

وزیر اقتصاد آلمان هابک در مورد نورد استریم ۱: سخت است که بگوییم که آیا بعد از تعمیر و نگهداری آنلاین خواهد شد یا خیر   ⭕️رگولاتور شبکه می گوید وضعیت متشنج است و وخامت آن را نمی توان رد کرد.   ⭕️وزیر صنعت چک نیز می گوید ما باید برای نتایج مختلف در ارتباط با نورد استریم ۱ آماده باشیم که شامل عدم تمدید محموله ها پس از پایان دوره تعمیر و نگهداری می شود.    

وزیر اقتصاد آلمان و وزیر صنعت چک: عمیقاً نگران هستیم که از عرضه گاز به اتحادیه اروپا به عنوان یک سلاح سیاسی برای ایجاد تفرقه در بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا استفاده شود

وزیر اقتصاد آلمان و وزیر صنعت چک: عمیقاً نگران هستیم که از عرضه گاز به اتحادیه اروپا به عنوان یک سلاح سیاسی برای ایجاد تفرقه در بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا استفاده شود.    

سخنگوی وزارت اقتصاد آلمان: توربین برای تامین گاز به روسیه تحویل داده خواهد شد

سخنگوی وزارت اقتصاد آلمان: توربین برای تامین گاز به روسیه تحویل داده خواهد شد.   ⭕️ مذاکرات در مورد یونیپر به زودی به نتیجه می رسد.    

یکی از مقامات شانگهای چین می گوید مقامات نواحی ببشتری را به عنوان مناطق پرخطر طبقه بندی کرده اند

یکی از مقامات شانگهای چین می گوید مقامات نواحی ببشتری را به عنوان مناطق پرخطر طبقه بندی کرده اند.   ⭕️سه مورد از موارد جدید ابتلا ممکن است مربوط به خارج از قرنطینه باشد.  

برنامه دوره تعمیر و نگهداری ۱۰ روزه نورد استریم ۱ آغاز می شود‌

به گفته رویترز برنامه دوره تعمیر و نگهداری ۱۰ روزه نورد استریم ۱ آغاز می شود‌     📃این خبر مطابق انتظار می باشد، تمرکز بر این است که آیا خط لوله پس از پایان دوره تعمیر و نگهداری مجدداً عرضه را انجام میدهد یا خیر، باتوجه به اینکه یک مانع در این زمینه که مربوط به توربین هایی از کانادا می باشد ظاهراً در اواخر هفته گذشته حل شده است چرا که این کشور اعلام کرد اجازه صادرات این بخش به روسیه را خواهد داد.  

مدیر شعبه اوزاکا بانک مرکزی ژاپن: حرکت های سریع و کوتاه مدت در فارکس همانطور که اخیرا دیده شده نامطلوب است

مدیر شعبه اوزاکا بانک مرکزی ژاپن: حرکت های سریع و کوتاه مدت در فارکس همانطور که اخیرا دیده شده نامطلوب است.   📃جفت ارز دلار ین اخیراً به بالای سطح ۱۳۷ افزایش یافته و به بالاترین سطح خود از سال ۱۹۹۸ رسیده که این امر به دنبال تکرار لحن داویش از سوی کورودا رئیس بانک مرکزی ژاپن نیز بوده است.