وزیر اقتصاد آلمان هابک در مورد نورد استریم ۱: سخت است که بگوییم که آیا بعد از تعمیر و نگهداری آنلاین خواهد شد یا خیر
20 تیر 1401

وزیر اقتصاد آلمان هابک در مورد نورد استریم ۱: سخت است که بگوییم که آیا بعد از تعمیر و نگهداری آنلاین خواهد شد یا خیر   ⭕️رگولاتور شبکه می گوید وضعیت متشنج است و وخامت آن را نمی توان رد کرد.   ⭕️وزیر صنعت چک نیز می گوید ما باید برای نتایج مختلف در ارتباط با نورد استریم ۱ آماده باشیم که شامل عدم تمدید محموله ها پس از پایان دوره تعمیر و نگهداری می شود.    

وزیر اقتصاد آلمان و وزیر صنعت چک: عمیقاً نگران هستیم که از عرضه گاز به اتحادیه اروپا به عنوان یک سلاح سیاسی برای ایجاد تفرقه در بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا استفاده شود
20 تیر 1401

وزیر اقتصاد آلمان و وزیر صنعت چک: عمیقاً نگران هستیم که از عرضه گاز به اتحادیه اروپا به عنوان یک سلاح سیاسی برای ایجاد تفرقه در بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا استفاده شود.    

سخنگوی وزارت اقتصاد آلمان: توربین برای تامین گاز به روسیه تحویل داده خواهد شد
20 تیر 1401

سخنگوی وزارت اقتصاد آلمان: توربین برای تامین گاز به روسیه تحویل داده خواهد شد.   ⭕️ مذاکرات در مورد یونیپر به زودی به نتیجه می رسد.    

یکی از مقامات شانگهای چین می گوید مقامات نواحی ببشتری را به عنوان مناطق پرخطر طبقه بندی کرده اند
20 تیر 1401

یکی از مقامات شانگهای چین می گوید مقامات نواحی ببشتری را به عنوان مناطق پرخطر طبقه بندی کرده اند.   ⭕️سه مورد از موارد جدید ابتلا ممکن است مربوط به خارج از قرنطینه باشد.  

برنامه دوره تعمیر و نگهداری ۱۰ روزه نورد استریم ۱ آغاز می شود‌
20 تیر 1401

به گفته رویترز برنامه دوره تعمیر و نگهداری ۱۰ روزه نورد استریم ۱ آغاز می شود‌     📃این خبر مطابق انتظار می باشد، تمرکز بر این است که آیا خط لوله پس از پایان دوره تعمیر و نگهداری مجدداً عرضه را انجام میدهد یا خیر، باتوجه به اینکه یک مانع در این زمینه که مربوط به توربین هایی از کانادا می باشد ظاهراً در اواخر هفته گذشته حل شده است چرا که این کشور اعلام کرد اجازه صادرات این بخش به روسیه را خواهد داد.  

مدیر شعبه اوزاکا بانک مرکزی ژاپن: حرکت های سریع و کوتاه مدت در فارکس همانطور که اخیرا دیده شده نامطلوب است
20 تیر 1401

مدیر شعبه اوزاکا بانک مرکزی ژاپن: حرکت های سریع و کوتاه مدت در فارکس همانطور که اخیرا دیده شده نامطلوب است.   📃جفت ارز دلار ین اخیراً به بالای سطح ۱۳۷ افزایش یافته و به بالاترین سطح خود از سال ۱۹۹۸ رسیده که این امر به دنبال تکرار لحن داویش از سوی کورودا رئیس بانک مرکزی ژاپن نیز بوده است.    

مقامات شانگهای در ساعت ۱۷ به وقت محلی (۱۳:۳۰ به وقت تهران )یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد کنترل بیماری همه گیری برگزار خواهند کرد
20 تیر 1401

مقامات شانگهای در ساعت ۱۷ به وقت محلی (۱۳:۳۰ به وقت تهران )یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد کنترل بیماری همه گیری برگزار خواهند کرد.   📃بر اساس گزارش بلومبرگ موارد کووید در شانگهای همچنان در حال افزایش است که مقامات را وادار کرده تا مناطق پرخطر بیشتری را اعلام کنند و این نگرانی را تقویت می کند که مرکز مالی چین ممکن است دوباره محدودیت های حرکتی را تشدید کند.    

کیشیدا نخست وزیر ژاپن: دولت آماده برداشتن گام های جدید و بیشتر جهت جلوگیری از افزایش قیمت سوخت و مواد غذایی است
20 تیر 1401

کیشیدا نخست وزیر ژاپن: دولت آماده برداشتن گام های جدید و بیشتر جهت جلوگیری از افزایش قیمت سوخت و مواد غذایی است.