محرک های فاندامنتال ارزها ( تحلیل ارز ها)

تحلیل ارز

در این نوشتار محرک های فاندامنتال ارزها را بررسی می کنیم. تحلیل ارز ها را در ادامه می خوانید. با ایکس فارکس در بازارهای مالی بهترین باشید.

استرالیا (خنثی)

تحلیل  ارز دلار استرالیا را از چند منظر بررسی می کنیم.

1- تحولات اقتصادی و بهداشتی کشور

یک: وضعیت ویروس کاهش تولید ناخالص داخلی در سه ماهه سوم قیمت گذاری شده است. بنابراین اکنون این سوال مطرح است که آیا میتوان محدودیت ها را به موقع لغو کرد تا شاهد بهبود مجدد در فصل چهارم باشیم.


دو: چین به عنوان بزرگترین مقصد صادراتی محصولات استرالیا، رکود اقتصادی کنونی در چین برای دلار استرالیا مهم است وبازارها به دنبال این هستند که آیا دولت و بنک مرکزی خلق چین محرک های بیشتری را
برای اقتصاد افزایش خواهند داد یا خیر. در پی پیمان دفاعی اخیر بین ایالات متحده، بریتانیا و استرالیا، ممکن است شاهد تلافی چین با کالاهای استرالیایی باشیم.


سوم: سنگ آهن بزرگترین صادرات استرالیا است. و افت قیمت سنگ آهن بیش از
50 درصد از بالاترین سطوح سال گذشته بر شرایط تجاری و تراز تجاری استرالیا تأثیر منفی می گذارد. برخی از این موارد با افزایش 24 درصدی قیمت زغال سنگ (18 درصد صادرات استرالیا) از ماه آگوست جبران شد ، اما برای جبران عقب ماندگی کافی نبود. برخی از این موارد با افزایش 24 درصدی قیمت زغال سنگ (18 درصد صادرات) نسبت به ماه اوت جبران شد ، اما این میزان برای جبران کاهش آن کافی نبود. محرک چین، عامل مهمی بر قیمتهای سنگ آهن و زغال سنگ می باشد، زیرا کاهش تقاضا از چین می تواند بر قیمت ها تأثیر بگذارد.

 

2. چشم انداز سیاست های پولی برای رزرو بانک استرالیا

در جلسه اکتبر رزرو بانک استرالیا سیاست های خود را ثابت نگه داشت. آنها انتظار دارند که برای افزایش نخ های بهره تا سال 2024 انتظار دارند اقتصاد به شرایط مطلوبی برسد. دو نکته برای بنک مرکزی در ارتباط با بازار کار وجود دارد. نکته منفی کاهش چهار درصدی برای ساعات کار بوده است. اما از جنبه مثبت، شرکت ها همچنان به دنبال استخدام کارگران قبل از بازگشایی کامل اقتصاد در ماه اکتبر است.منفی کاهش چهار درصدی برای ساعات کار بوده است. در حالت کلی بانک مرکزی انتظار دارد تولید ناخالص داخلی سه ماهه سوم کاهش پیدا کند. اما هنوز هم با افزایش نرخ واکسیناسیون و کاهش اقدامات قرنطینه ایی، انتظار یک باطگشت قوی را دارند. اکنون انتظارات برای افزایش نرخ بهره اواخر سال 2022 است.

 

3. تحولات مربوط به چشم انداز ریسک جهانی

AUD به عنوان ارزی با ضریب بتای بالا، از چشم انداز بهبود ریسک بازار ناشی از همه گیری سود می برد. زیرا سهام داران از نواحی امن خارج می شوند. به عنوان یک ارزچرخه ای، AUD در کنار سایر دارایی های چرخه ای که از تورم مجدد و بهبود پس از رکود حمایت می کند، بهترین عملکرد را داشت. اگر انتظارات برای اقتصاد جهانی مثبت باقی بماند، چشم انداز مثبت کلی سنتیمنت ریسک باید در میان مدت برای AUD مفید باشد. اما نگرانی های کوتاه مدت اخیر یادآوری به موقعی است که سنتیمنت ریسک پذیری نیز محرک کوتاه مدت بسیار مهمی است.

 

کانادا (صعودی)

تحلیل  ارز دلار کانادا را از چند منظر بررسی می کنیم.

1-چشم انداز سیاست های پولی

در ادامه تحلیل  ارز دلار کانادا بانک مرکزی کانادا انتظارات بازار را با عدم ارائه اطلاعات جدید در نشست ماه سپتامبر خود برآورده کرد. این بانک بیان کرد که ضربه اخیر وارد شده به رشد ،بزرگتر از حد انتظار بوده است. همچنین توضیح داد که این ضربه موقتی بوده و همچنان انتظار رشد بیشتر و قوی تری در سال جاری را دارند. و همچنین تأکید کردند که فشارهای قیمت فعلی عمدتا موقتی بوده. اگرچه تورم در حال حاضر بالا است. بنابراین انتظار می رود رو به افزایش باشد.

در این زمان، این نشست هیچ تغییری در انتظارات بازار نداشت، که بانک همچنان اعلام می کند، در جلسه اکتبر خود یک میلیارد دلار کانادا دیگر کاهش می دهد، کمی آهسته تر از ماه های ژوئن و جولای، به ویژه پس از اینکه گزارش مشاغل هفته گذشته تصویری از بازاری رو به رشد و رونق و در حالت بازگشت به شرایط اولیه را نشان داد.

جلسه بعدی این هفته 27 اکتبر خواهد بود که برای ارز کد بسیار مهم است. چرا که انتظارات از بانک مرکزی کانادا بسیار تهاجمی در قیمت ها ارزش گذاری شده است.چنانچه بانک مرکزی کانادا فقط یک میلیارد دلار خرید های اوراق را کاهش دهد این میتواند فشار نزولی بروی کد وارد کند.

2. ارز مرتبط با کالا و با وابستگی به صادرات نفت

نفت پس از ریزش تا سطوح پایین سال 2020 مجدداً برگشت.

روند افزایشی به دلایل زیر
(1) عرضه و تقاضا. (کاهش تولید اوپک). (2) بهبود چشم انداز اقتصاد جهانی. بهبود چشم انداز تقاضای نفت. (بهبودهای حاصل از واکسن ها و محرک های پولی و مالی) (3) افزایش انتظارات تورمی در حالی که بدون شک ثابت شده است که دستاوردهای بیشتر برای نفت نبردی سخت است. اما تا زمانی که عوامل حمایتی فعلی و محرک ها دست نخورده باقی بمانند. این محرک ها در میان مدت مثبت باقی می ماند. تا زمانی که نفت پشتیبانی شود، باید از ارزهای نفتی مانند CAD نیز حمایت کند.

3. تحولات مربوط به چشم انداز خطر جهانی

به عنوان یک ارز با ضریب بتای بالا، CAD از چشم انداز بهبود ریسک بازار ناشی از همه گیری سود می برد، زیرا سهامداران از نواحی امن خارج می شوند .تا زمانی که انتظارات از اقتصاد جهانی مثبت باقی بماند، چشم انداز کلی مثبت برای سنتیمنت ریسک پذیری باید میان مدت برای CAD حمایتی باشد. با این حال، نوسانات کوتاه مدت اخیر و جریانهای ریسک گریز، بار دیگر به ما نشان داد که چرا سنتیمنت ریسک گریزی محرک کوتاه مدتی برای ارز است.

 

فرانک سوئیس (نزولی)

تحلیل  ارز فرانک سوییس را از چند منظر بررسی می کنیم.

1. تحولات مربوط به چشم انداز ریسک جهانی

چشم انداز ریسک بازارها به عنوان یک ارز امن، عاملی اصلی برای حرکات CHF است. داده های اقتصادی سوئیس به ندرت بروی عملکرد بازارتاثیر میگذارد. اگرچه مداخله بانک مرکزی سوئیس تأثیر مهمی برCHF  دارد. اما تأثیر کوتاه مدتی دارد. بعلاوه، با توجه به لحن نزولی کلی و ترجیح آن برای عقب ماندن از بانک مرکزی اروپا در تصمیم گیری های سیاست، بعید است SNB به زودی تعدیل سیاست ها را انجام دهد.

با توزیع بیشتر واکسن های ویروس کرونا، و همچنین تعدیل بی سابقه و بالای سیاست های پولی و حمایت مالی از دولت، وضعیت ریسک کلی بازار در حال بهبود است. البته، خطرات برای بسیاری از کشورها، به ویژه در اروپا وجود دارد. زیرا بسیاری از کشورها در حال حاضر با موج سوم ویروس در حال مبارزه اند. بنابراین، هنوز برخی از عدم اطمینان و خطرات در چشم انداز کلی ریسک موجود است. که می تواند CHF را در صورت وجود عوامل نامطلوب برای توسعه اقتصاد جهانی پشتیبانی کند.

با این حال، چشم انداز کلی ریسک همچنان با تعادل، بهبود می یابد. همچنین تعصب نسبت بهCHF نزولی باقی مانده است.

2. محرک های ویژه CHF

در ادامه تحلیل ارز فرانک باید گفت علیرغم عوامل منفی، CHF به طرز شگفت آوری در چند هفته گذشته قوی بوده است. این واگرایی از دیدگاه فاندامنتالی چندان منطقی نیست. اما CHF اغلب دارای ذهنیت خاص خود است و اغلب می تواند در جهت های متضاد از آنچه سنتیمنت کوتاه مدت یا چشم انداز اساسی نشان می دهد حرکت کند. تحقیقات اخیر این تیم ارتباط جالبی بین حرکت همزمان قیمت CHF در طلا و دلار آمریکا نشان داده است که ممکن است برخی از تغییرات اخیر قیمت را توضیح دهد.

ما همچنین باید نسبت به احتمال تداخل SNB FX هوشیار باشیم. گذشته از این، بانک سرمایه گذاری ING اخیراً استدلال کرده است که قدرت اخیر آن در سوئیس ممکن است به دلیل تورم کمتر در مقایسه با اتحادیه اروپا باشد، به این معنی که CHF با وزن واقعی تجاری بسیار ارزان معامله می شود.

آنها همچنین اظهار کردند که خرید اوراق قرضه از سوی بانک مرکزی اروپا به این معنی است که ترازنامه آنها سریعتر از SNB در حال گسترش است. و ممکن است دلایلی وجود داشته باشد که باعث می شود SNB اخیراً به هیچ گونه مداخله ارز قابل توجهی نیاز نداشته باشد. در نتیجه، اغلب محرک های خاص زیادی وجود دارند که ممکن است بر CHF تأثیر بگذارند یا نگذارند. همچنین اغلب نوسانات کوتاه مدت قیمت را به صورت ترکیبی درمی آورند.

 

با ایکس فارکس در بازارهای مالی بهترین باشید.

یورو (نزولی نسبی)

تحلیل  ارز یورو را از چند منظر بررسی می کنیم.

1. وضعیت ویروس

در حال حاضر به نظر می رسد که چشم انداز قوی تر می شود ، زیرا 70 درصد از جمعیت اتحادیه اروپا تا پایان تابستان به اهداف واکسیناسیون خود رسیده اند .این یکی از بزرگترین موانع برای اقتصاد را از بین می برد و برای بهبود کلی پیش بینی می کند.

2. چشم انداز سیاست های پولی برای بانک مرکزی اروپا

بانک مرکزی اروپا در نشست سپتامبر خود تصمیم کلی خود مبنی بر سیاستی متعادل را اتخاذ کرد. و تصمیم گرفتند سرعت خرید دارایی خود را کند کرده و توضیح دادند در شرایط فعلی شرایط تامین مالی به آنها امکان می دهد دارایی های PPP را با سرعت کمتری نسبت به سرعت خریدهای سه ماهه دوم و سوم خریداری کنند. با این حال ، همانطور که انتظار می رفت ، بانک تصریح کرد که این حرکت انقباضی نیست ، فقط تصمیمی جهت تعدیل خریدها میباشد.همچنین بانک مرکزی اروپا پیش بینی های تورمی خود را برای سالهای 2021، 2022 و 2023 افزایش داده است. و در حالی که پیش بینی های سال 2021 بی تردید همانطور که بازارها انتظار داشتند نیست.

پیش بینی های میان مدت شرایط قابل ملاحظه تری را نشان می دهد که تورم بسیار کمتر از هدف 2 درصد بانک است. چشم انداز موقت فشارهای اخیر قیمت را تأیید کرده و در کل، تصمیم ها در حالت کلی میانه رو بوده و در نتیجه نشان گر هیچ گونه واکنش معناداری از دارایی های اروپایی نیست. در حال حاضر، توجه بازار به داده های ورودی معطوف می شود تا راه را برای وضوح PEPP و API و انتقال احتمالی هموار کند. جلسه این هفته بانک مرکزی اروپا،بازار انتظار هیچ تغییر جدیدی را ندارد جراکه همه نگته ها به جلسه ماه دسامبر دوخته شده..

ویژگی فاندامنتالی


محرک جالبی که ما طی چند ماه گذشته برای یورو در نظر گرفته ایم، ویژگی های غالبا جالب توجه مالی است که به نمایش گذاشته شده است. یورو در دوره های ریسک گریزی. به عنوان ارز
کم بازده درست مانند فرانک و ین ژاپن یک انتخاب جالب در بین معامله گران بود. به ویژه در سال 2019 ، یورو ارز رایج تامین مالی در برابر ارزهای EM بود. اوایل این هفته ما دیدیم که یورو علی رغم قدرت دلار آمریکا، انعطاف پذیری زیادی از خود نشان می دهد. و با افزایش بیشتر بانک های مرکزی به سمت نرخ های بالاتر، استفاده از یورو به عنوان ارز تأمین مالی باید آن را در میان مدت و در مقایسه با بازدهی بالاتر تحت فشار قرار دهد.

اما اگر برخی از آن معاملات لغو شود این بدان معنا نیست که یورو ناگهان یک پناهگاه امن شود. اما با افزایش نرخ جهانی، می تواند نسبت به ریسک حساس تر شود.

 

با ایکس فارکس در بازارهای مالی بهترین باشید.

پوند انگلیس (صعودی)

تحلیل  ارز پوند را از چند منظر بررسی می کنیم.

1. چشم انداز سیاست های پولی برای BOE

در جلسه سیاستگذاری ماه سپتامبر از سوی بانک مرکزی انگلیس، سیاست های پولی را در مسیر سیاستگذاری بسیار سریعتر و تهاجمی تر از آنچه قبلاً انتظار می رفت به سرعت افزایش داد. اگرچه مطابق با گرایش صعودی ما به پوند است، به اعتقاد ما بازار در حال حاضر بسیار تهاجمی و بولییش است. این بانک توضیح داد که آنها اکنون تورم را تا 4 ماهه چهارم امسال به بالای 4 درصد می رسانند.

احتمال سکون تورم بیشتر دلایل اصلی این بود که ما شاهد رأی 7-2 QE با ساندرز و رامسدن بودیم که هر دو برای کاهش خرید مخالف بودند. با این حال، مهم است که توجه داشته باشیم که 7 عضو باقی مانده همچنان تورم را گذرا می دانند و این واقعیت که آنها انتظار دارند CPI بالای 4 درصد باشد، به این معنی است که پرینت هایی که به آن نزدیک نمی شوند خطرات منفی را به دنبال دارد یکی از بزرگترین آنها بازار کار است. اگرچه تعداد کارکنان از کار افتاده کاهش یافته است.

اما این کاهش از ماه اوت به میزان قابل توجهی کند شده است که عدم اطمینان بیشتری برای بازار کار ایجاد می کند. بنابراین، گرچه محرک ما بدون تغییر است و شاهد افزایش نرخ های بانک در سه ماهه اول هستیم، اما فکر می کنیم که حرکتهای خوش بینانه در بازارهای پول، موج منفی کوتاه مدت را به دنبال دارد.

2. تحولات اقتصادی کشور

برنامه موفقیت آمیز واکسیناسیون که به بریتانیا اجازه می داد سریعتر و زودتر از همتایان خود پیش روی کند و محیط مطلوبی برای استرلینگ ایجاد کرد. همچنین قدرت بهبود اقتصادی و ارتقاء تولید ناخالص داخلی از BOE و صندوق بین المللی پول به معنای تفاوتهای رشد با GBP بود. با این حال، بسیاری از این موارد مثبت دارای قیمت قابل بحث هستند و کند شدن اخیر داده های فعالیت که نشان می دهد پیشرفت اقتصادی به دست آمده است می تواند به معنای فشار رو به بالا برای GBP باشد تا همان اندازه عملکرد برتر را که قبلاً مشاهده کردیم. با اظهارنظرهای فوق در مورد بازارهای پول، این بدان معناست که در حال حاضر خطر بیشتری برای شگفتی های نزولی نسبت به چند ماه قبل وجود دارد.

3. تحولات سیاسی

در ادامه تحلیل  ارز پوند با وجود اینکه سال گذشته توافق برگزیت بدست آمد. برخی از مسایل مانند پروتکل ایرلند شمالی همچنان بین دو طرف حل نشده است. هیچ یک از طرفین حاضر به کوتاه آمدن نیستند.
اتحادیه اروپا با گزارشی مبنی بر اینکه در حال بررسی فسخ قرار داد برگزیت است، باعث افزایس موضع گیری های سیاسی شد.در حال حاضر اینها همه صرفا تهدید هستند.اما با توجه به ارزش گذاری تهاجمی خریداران، هرگونه تشدید در روابط احتمال نزول پوند را افزایش میدهد.

ین ژاپن (نزولی)

تحلیل  ارز ین را از چند منظر بررسی می کنیم.

1. وضعیت در نواحی امن و چشم انداز کلی ریسک

محرک اصلی JPY چشم انداز ریسک بازار به عنوان یک ارز امن، است. بندرت داده های اقتصادی در بازار نوسان ایجاد میکنند. تمایلات امن، به ویژه در دوره فعلی، عامل غالب تر هستند، اگرچه چشم انداز سیاست های پولی ممکن است در کوتاه مدت در بازار کاملا بی ثبات باشد. با وجود اخبار خوب در مورد روند واکسن های موفق، وضعیت ریسک کلی بازار به طور قابل توجهی بهبود یافته. ادامه حمایت از سیاست های پولی و مالی، زمینه را برای بازارها فراهم کرده تا انتظار داشته باشند که یک اقتصاد جهانی هماهنگ با اقتصاد جهانی داشته باشید.

البته، عدم اطمینان زیادی باقی مانده است. بسیاری از کشورها همچنان به مبارزه با امواج ویروس ها ادامه می دهند. اما چشم انداز به طور کلی در طول چند ماه گذشته همچنان بهبود یافته است. انتظار می رود تقاضای در نواحی امن کاهش یابد. که منجر به یک چشم انداز اساسی نزولی خواهد شد.

2. ارز کم بازده با همبستگی معکوس با US10Y

در ادامه تحلیل ارز ین باید گفت ین ژاپن به عنوان یک ارز با بازده کم، JPY معمولاً با حرکتهای قوی در تفاوت عملکرد، بطور خاص در حرکتهای قوی در اوراق قرضه ده ساله آمریکا، همبستگی معکوس دارد. با این حال، مانند بیشتر همبستگی ها، قدرت همبستگی معکوس بین JPY و US10Y کامل نیست. و بسته به نوع محیط بازار از نقطه نظر ریسک و چرخه کاهش می یابد. اقدام وسیع تر قیمت در US10Y از ماه جولای باعث شد که اعتقاد برای صعود بیشتر در USDJPY بیشتر شود. و منتظر بودیم که US10Y قبل از اینکه به دنبال افزایش قیمت USDJPY باشیم، شود. این هفته، سرانجام US10Y را دیدیم که می تواند سطح کلیدی 1.38را که از ژوئیه به عنوان مقاومت قوی عمل کرده است، پاک کند.

بنابراین، تا زمانی که US10Y بتواند بالای 1.38 بماند، به دنبال عقب نشینی در USDJPY هستیم تا به دنبال فرصت های خرید میان مدت باشیم. با این حال، از آنجا که 1.38 چنین سطح کلیدی بود، هر گونه شکست و بستن زیر 1.38 برای US10Y می تواند یک محرک خودکار برای کاهش هرگونه پیشروی باشد.

 

با ایکس فارکس در بازارهای مالی بهترین باشید.

دلار نیوزلند (صعودی)

تحلیل  ارز دلار نیوزلند را از چند منظر بررسی می کنیم.

1. تحولات مربوط به چشم انداز ریسک جهانی

به عنوان یک ارز با ضریب بتای بالا، NZD با خروج سهامداران از نواحی امن از چشم انداز بهبود ریسک بازار خارج می شود. به عنوان یک ارز چرخه ای، AUD در کنار سایر دارایی های چرخه ای که از تورم مجدد و بهبود پس از رکود حمایت می کند، بهترین عملکرد را داشت. اگر انتظارات برای اقتصاد جهانی مثبت باقی بماند، چشم انداز مثبت کلی سنتیمنت ریسک باید در میان مدت برای AUD مفید باشد، اما نگرانی های کوتاه مدت اخیر یادآوری به موقع است که سنتیمنت ریسک نیز محرک کوتاه مدت بسیار مهمی است.

2. چشم انداز سیاست های پولی برای RBNZ

رزرو بانک نیوزلند در جلسه اکتبر انتظارات را برایOCRبه نیم درصد رساند. شاخص مصرف کننده در کوتاه مدت به بالای چهار درصد رسیده. و در میان مدت به نقطه میانی دو درصد بازگشته است.علیرغم نگرانی های کوئید، نگرانی های تورمی و نگرانی در بخش انرژی،بانک مرکزی نیوزلند چشم انداز میان مدت خود را منوط به شرایط پاندمی، چشم انداز تورم و اشتغال است.این بانک از نظر افزایش نرخ بهره رهبر بانک های مرکزی بوده و نرخ نقدینگی و OCRهنوز هم بالاتر از بقه قرار دارد. با افزایش نرخ های بهره و جذابیت در زمینه حمل و نقل میتونه در ماه های آتی برای این ارز کلیدی باشد.

3. داده های اقتصادی

حرکات روز جمعه قیمت بار دیگر مثال خوبی بود از اینکه افزایش موارد ویروس همچنان میتواند بروی احساسات بازار تاثیر بگذارد.دلار نیوزلند روز جمعه عملکرد ضعیفی را داشت. چراکه موارد مبتلا رکورد جدیدی را ثبت کرد. که با ادامه این روند به احتمال زیاد به اقدامات محدود سازی بیشتر منجر شود.

 

دلار ایالات متحده USD (صعودی)

تحلیل  ارز دلار را از چند منظر بررسی می کنیم.

1.چشم انداز سیاست های پولی فدرال رزرو

بیانیه ماه سپتامبر فدرال رزرو بیشتر از انتظارات به سمت لحن هاوکیش بود. رشد اقتصادی مطابق با انتظارات و معیارهای فدرال رزرو ریکاوری شده است. بیانیه در مورد سرعت تیپرینگ
در بین اعضا فدرال از توافق گسترده ایی خبر میدهد.پاول در اظهارات
خود بطور غیر مستقیم به سرعت تیپرینگ اشاره کرد و اشاره کرد تیپرینگ تا اواسط سال بعدی به پایان میرسد.همچنین فدرال رزرو پیش بینی تورم دو درصد را تا سال 2024 کرده است. پیشرف مطلوب در بازار کار صورت نگرفته است. و چاپ داده های مناسب هم میتواند به انجام سرعت بیشتر تیپرینگ بیانجامد.حرکات نرخ بازدهی اوراق ایالات متحده، چشم انداز ما را برای دلار امریکا از خنثی به صعودی نسبی تغییر داده است.


2.نرخ بازدهی واقعی

با توجه به چشم انداز رشد، تورم و سیاست های پولی، نرخ بازدهی واقعی باید در میان مدت از دلار امریکا حمایت کند.


3.چشم انداز ریسک جهانی


یکی از عوامل برای حمایت از دلار از ماه جون، ماهیت ایمن برای این ارز در برابر رویدادهایی چون اطلاعات اخیر در مورد کووید
19 بوده. کاهش موارد مرگ و میر می تواند منجر به اقدامات محدود کننده کمتری شود، که احتمالا منجر به افزایش فعالیت های اقتصادی شود. بنابراین، اگر چه ما چشم انداز خود را به نزولی نسبی تغییر داده ایم. اما کاهش موارد مرگ و میر و احتمال افزایش فعالیت های اقتصادی میتواند برای دلار امریکا منفی باشد.

4.داده های اقتصادی

داده های اقتصادی این هفته تا حدودی چشم انداز اقتصادی را روشن خواهد کرد. مهمترین داده این هفته PMI IHS است.البته این موضوع را در نظر داشته باشید که فدرال رزرو  اهمیت داده های اقتصادی را کمرنگ کرده است. با اینکه داده های اقتصادی مهم هستند اما بعید است این داده ها برنامه های فئرال رزرو را تعییر دهد. این هفته  


خواندن تحلیل های قبلی هم برایتان جذاب خواهد بود. با ایکس فارکس در بازارهای مالی بهترین باشید.

محرک های فاندامنتال ارزها (مربوط به 21 مرداد ).

محرک های فاندامنتال ارزها (مربوط به 25 مرداد ).

محرک های فاندامنتال ارزها (مربوط به 23 تیر ).

محرک های فاندامنتال ارزها (مربوط به 8 تیر).

محرک های فاندامنتال ارزها (مربوط به 12 مرداد).

محرک های فاندامنتال ارزها (مربوط به 1 شهریور).

محرک های فاندامنتال ارزها (مربوط به 22 شهریور).

محرک های فاندامنتال ارزها ( مربوط به 6 مهر).

محرک های فاندامنتال ارزها ( مربوط به 14مهر).

محرک های فاندامنتال ارزها ( مربوط به 22 مهر).

جدیدترین اخبار حوزه فارکس

,تلگرام xforexnews ,telegram_xforexnews