محرک های فاندامنتال ارزها

چشم انداز ریسک جهانی

در این مقاله محرک های فاندامنتال ارزها را بررسی می کنیم. این بررسی با توجه به تحولات اقتصادی و بهداشتی کشور و چشم انداز سیاست های پولی و چشم انداز ریسک جهانی موارد دیگر صورت می گیرد.

فهرست مطالب:

استرالیا (خنثی)

1. تحولات اقتصادی و بهداشتی کشور

عواملی کلیدی که عدم قطعیت را برای چشم انداز میان مدت AUD ایجاد می کند عبارتند از: افزایش موارد ابتلا به ویروس باعث شده تا نیروهای جدیدی به کمک ارتش در بخش هایی از کشور مستقر شوند.دلیل این کار این است که به تشدید قوانین قرنطینه کمک کنند. تعدادی از سهامداران در حال حاضر کاهش رشد سه ماهه سوم را پیش بینی کرده اند. همچنین انتظارات افزایش نرخ سال 2023 را کاهش داده اند.

در موضع چین، کاهش قیمت سنگ آهن را شاهد هستیم. باید گفت از اواسط ژوئیه 23 درصد کاهش یافته است. کاهش انتشار گازهای گلخانه ای با افزایش تعرفه بر محصولات فولادی باعث افزایش نگرانی در مورد کاهش تولید و کاهش تقاضا می شود.

از آنجا که سنگ آهن تقریبا 24 درصد از صادرات استرالیا را شامل می شود و بیش از 80 درصد آن متعلق به چین می باشد که، این موضوع به علت اینکه نزول بیشتر سنگ آهن می تواند بر شرایط تجاری استرالیا تأثیر منفی بگذارد. قابل توجه است، سلامت کلی اقتصاد چین پس از آخرین کاهش 0.5 درصدی نرخ ذخایر قانونی بانک خلق چین هنوز در کانون توجه قرار دارد.

این گسترش نگرانی ها باعث پیشروی کند، بیش از حد انتظار دراوضاع اقتصادی شده است. زیرا این عامل محرک اصلی برای ماندن در رادار به عنوان بزرگترین شریک تجاری استرالیا است. از نظر سیاسی، ریسک تعرفه های بیشتر و ممنوعیت کالاهای استرالیایی باید در رادار نگه داشته شود.

2. چشم انداز سیاست های پولی برای رزرو بانک استرالیا

RBA با نشست خود در این هفته بازار را شگفت زده کرد، دور از انتظار سهامداران. بانک مرکزی استرالیا تصمیم گرفته قرارداد 1 میلیارد دلاری QE را برای ماه سپتامبر تا اواسط نوامبر، زمانی که هنوز تصمیم دارند آینده برنامه سیاست های تسهیل کمی خود را تعیین و حفظ کند.

این حرکت باعث افزایش تجارت کوتاه مدت در AUD شد.در حال حاضر، بانک مرکزی استرالیا از این چشم انداز راضی به نظر می رسد. اما هرگونه افزایش منفی در موضوعات فوق یا بدتر شدن داده های اقتصادی می تواند این وضعیت را تغییر دهد. بنابراین در حال حاضر، جهت گیری خنثی دست نخورده باقی می ماند.

3. تحولات مربوط به چشم انداز ریسک جهانی.

AUD به عنوان ارز با ضریب بتا بالا، در حالی که سهامداران از مناطق امن به سمت دارایی های با ریسک و بازدهی بالاتر رفته اند، از چشم انداز بهبود یافته بازار در ماه های اخیر بهره مند شده است. به عنوان یک ارز دوره ای، AUD به دلیل همراهی با سایر سرمایه های دوره ای، از روند صعودی برخوردار بود. در حالی که اکثر فعالان بازار به مرحله بهبودی پس از رکود اقتصادی فکر می کنند. تا زمانی که انتظارات برای اقتصاد جهانی مثبت باقی می ماند چشم انداز کلی مثبت سنتیمنت ریسک پذیری برای AUD در میان مدت حمایتی است.

کانادا (صعودی)

1-چشم انداز سیاست های پولی

در نشست ماه جولای خود، BoC گمانه زنی های بازار مبنی بر کاهش خرید دارایی های خود و کاهش QE به میزان 1 میلیارد دلار در هفته را تأیید کرد. حتی اگر لحن کلی بانک مرکزی کانادا با انتظارات کلی مطابقت داشته باشد، رفتار قیمتی دلار کانادا نشان دهنده انتظارات بیشتر انقباضی از سوی بانک مرکزی کانادا است .این بانک همچنین تأکید کرد که اطمینانی در پیش بینی های خود وجود ندارد. همچنین تاکید کرد که بهبود اقتصادی نیاز به تعدیل فوق العاده سیاست دارد. این چیزی است که احتمالاً گاوها می خواهند در بیانیه حذف شود.

2. ارز مرتبط با کالا و با وابستگی به صادرات نفت

نفت پس از ریزش تا سطوح پایین سال 2020 مجدداً برگشت.
روند افزایشی به دلایل زیر (1) عرضه و تقاضا (کاهش تولید اوپک) ؛ (2) بهبود چشم انداز اقتصاد جهانی و بهبود چشم انداز تقاضای نفت (بهبودهای حاصل از واکسن ها و محرک های پولی و مالی) (3) افزایش انتظارات تورمی در حالی که بدون شک ثابت شده است که دستاوردهای بیشتر برای نفت نبردی سخت است .

اما تا زمانی که عوامل حمایتی فعلی و محرک ها دست نخورده باقی بمانند ، این محرک ها در میان مدت مثبت باقی می ماند و تا زمانی که نفت پشتیبانی شود، باید از ارزهای نفتی مانند CAD نیز حمایت کند.

3. تحولات مربوط به چشم انداز خطر جهانی

CAD به عنوان ارز با ضریب بتا بالا، طی ماه های اخیر با دور شدن سهامداران از مناطق امن و داشتن دارایی های با ریسک بالاتر، از بهبود چشم انداز بازار بهره مند شده است. CAD به عنوان یک ارز پشتیبان دوره ای، در کنار سایر دارایی های دوره ای که به اکثریت فعالان بازار فکر می کنند مرحله بهبودی اولیه پس از رکود اقتصادی است ، صعود می کرد. تا زمانی که انتظارات از اقتصاد جهانی مثبت باقی بماند ، چشم انداز کلی مثبت برای سنتیمنت ریسک پذیری باید میان مدت برای CAD حمایت کند.

به نظر می رسد بسیاری از نگرانی ها در مورد جهت و موقعیت CAD پس از کاهش نرخ ارز کاهش یافته است. این می تواند به این معنی باشد که بازارها ممکن است آماده معامله CAD مطابق با چشم انداز صعودی و اساسی آن باشند تا بتوان به آن توجه کرد.

 

فرانک سوئیس (نزولی)

1. تحولات مربوط به چشم انداز ریسک جهانی

چشم انداز ریسک بازارها به عنوان یک ارز امن، عاملی اصلی برای حرکات CHF است. داده های اقتصادی سوئیس به ندرت بروی عملکرد بازارتاثیر میگذارد. اگرچه مداخله بانک مرکزی سوئیس تأثیر مهمی برCHFدارد، اما تأثیر کوتاه مدتی دارد. بعلاوه، با توجه به لحن نزولی کلی و ترجیح آن برای عقب ماندن از بانک مرکزی اروپا در تصمیم گیری های سیاست، بعید است SNB به زودی تعدیل سیاست ها را انجام دهد.

با توزیع بیشتر واکسن های ویروس کرونا، و همچنین تعدیل بی سابقه و بالای سیاست های پولی و حمایت مالی از دولت، وضعیت ریسک کلی بازار در حال بهبود است. البته ، خطرات برای بسیاری از کشورها، به ویژه در اروپا وجود دارد. زیرا بسیاری از کشورها در حال حاضر با موج سوم ویروس در حال مبارزه اند.

بنابراین، هنوز برخی از عدم اطمینان و خطرات در چشم انداز کلی ریسک موجود است که می تواندCHF را در صورت وجود عوامل نامطلوب برای توسعه اقتصاد جهانی پشتیبانی کند. با این حال، چشم انداز کلی ریسک همچنان با تعادل، بهبود می یابد و تعصب نسبت به CHF نزولی باقی مانده است.

علیرغم عوامل منفی، طی چند هفته گذشته CHF به طرز شگفت آوری قوی باقی مانده. این واگرایی از چشم انداز پایه خیلی منطقی نیست، اما CHF اکثر ذهنیت خاص خود را داشته و می تواند بیشتر در جهت مخالف آنچه روند کوتاه مدت یا چشم انداز اساسی نشان می دهد حرکت کند. بنابراین هنگام معامله CHF مراقب بوده و همیشه در نظر داشته باشید امکان مداخله بانک مرکزی سوئیس وجود دارد.

یورو (نزولی نسبی)

1. وضعیت ویروس

در حال حاضر، چشم انداز نشان میدهد که یورو حال تقویت است. زیرا اتحادیه اروپا در حال آمادگی برای برآورده کردن هدف واکسیناسیون 70 درصدی جمعیت بزرگسال خود تا ماه ژوئن است. این بدان معناست که یکی از بزرگترین موانع در مورد یورو برداشته شده. همچنین بهبودی بالقوه سریعتر را نوید می دهد.

2. چشم انداز سیاست های پولی برای بانک مرکزی اروپا

در جلسه ماه ژوئیه ، بانک مرکزی اروپا دقیقاً همانطور که برخی از سهام داران امیدوار بودند اوضاع را تغییری نداد. بانک هم برای هاوکیش ها و هم برای داوویش ها موقیعتی فراهم کرد. برای داوییش ها ، بانک راهنمایی جدیدی را ارائه داده است که انتظار دارد نرخ ها در سطح فعلی باقی بمانند تا زمانی که بانک تورم واقعی را ببیند تا انتظارات قبل از پایان پیش بینی خود، به هدف 2٪ برسد.

با این حال، آنها همچنین به داوویش ها موقعیتی را دادند زیرا بازارها انتظار داشتند برخی نکات احتمالی در مورد PEPP و APP را داشته باشند اما رئیس جمهور توضیح داد که هیچ یک از این دو در جلسه بحث نشده است، این سوال را مطرح می کند که آیا انتظار چنین اطلاعیه ای در ماه سپتامبر احتملا قابل توجه باشد یا نه. در مجموع، جلسه واقعاً عملکرد چندانی در تغییر چشم انداز اساسی ارز نداشت. با توجه به سخنان تحلیلگران نتیجه نشست جولای ، بانک مرکزی اروپا برای مدت طولانی عملکرد پایینی داشته.

3. تحولات اقتصادی کشور

مسائل مربوط به دسترس بودن واکسن و محدودیت های اضافی در ابتدای سال چشم انداز رشد اتحادیه اروپا را تحت تأثیر قرار داد. همچنین با وجود برخی از داده های اقتصادی قوی اخیر پس از راه اندازی ارائه واکسن، شکاف رشد بین اتحادیه اروپا و ایالات متحده و انگلیس هنوز گسترده ست. بیشتر شدن حمایت مالی عامل دیگری است که صندوق بازیابی اتحادیه اروپا هنوز برای آن تصویب نشده و ایالات متحده و انگلیس مشوق های اضافی و برنامه های ایالات متحده بیشتر در ماه های آینده ارائه می دهند.

با این حال، آخرین اطلاعات مربوط به فعالیت ها نشان می دهد که ضربه وارد شده به اقتصاد از آخرین قفل زنی ها، آنچنان که انتظار می رود بد نبوده و داده ها برعکس، غافلگیر کننده اند. در حالی که مدت هاست بسیاری از سهام داران برای داشتن روندی خوب فعالیت خود را در ناحیه یورو قرار می دهند، که بیشتر این انتظارات مثبت احتمالاً قبلاً در قیمت ها منعکس شده است و فکر می کنیم یورو می تواند نبردی سخت برای ادامه داشته باشد زیرا سرنوشت دلار کمتر منفی می شود.

پوند انگلستان (صعودی)

1.وضعیت ویروس

برنامه موفق پییشروی واکسیناسیون به بریتانیا فرصت بازگشایی اقتصادی سریعتری را داده و باعث شده محیط مطلوبی را برای GBP فراهم شود.

2. چشم انداز سیاست های پولی برای BOE

نشست بانک مرکزی اروپا در 5 آگوست اظهاراتی با لحن هاوکیش و داوویش ارائه داد . فاصله رأی QE کمی بیشتر با اختلاف 7-1 با ساندرز از BoE بوده تنها در مخالفت، افزایش رشد و تورم مثبت بود. اما با اظهار نظرهای مشابه در مورد فشارهای “موقت” قیمت که هرگونه نفوذ واقعی بازار را خاموش کرد. دلایلی که بانک در حال حاضر از نظر عادی سازی سیاست صبور است، عدم قطعیت فعلی پیرامون ویروس است.

البته بانک منتظر پایان برنامه مجوز است تا تأثیر آن را در بازار کار ارزیابی کند. این بدان معناست که بانک به احتمال زیاد حداقل تا اکتبر یا نوامبر در حالت انتظار است.

تغییر دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد، نرخ بانکی 0.5 برای توقف سرمایه گذاری مجدد داراییهای سررسید و 1.0٪ نرخ بانکی برای شروع فروش است که از 1.5٪ در آستانه QT بانک به 0٪ کاهش یافته است. این نرخ به 0.5 کاهش یافته است. کاهش دارایی ها و ترازنامه. مشارکت کنندگان بازار در مورد معنی این امر برای بانک گیج هستند. زیرا از یک طرف مثبت است که بانک اطمینان کافی برای ترازنامه را حتی در زمان پایین بودن نرخ ها داشته باشد.

اما از سوی دیگر این بدان معناست که نرخ ها می توانند بسیار پایین تر باقی بمانند. زیرا هرچه طولانی تر باشد، منفی تر است. احتمالاً مهمترین اظهارنظرهایی که باید انجام شود ادامه خوش بینی نسبت به اقتصاد با وجود عدم قطعیت و اظهارنظرهایی در مورد ضرورت سخت گیری ​​بود.

3. تحولات اقتصادی کشور

با امید به بازگشایی و بهبود اقتصادی سریعتر ، پیش بینی رشد BOE و صندوق بین المللی پول برای اقتصاد انگلیس افزایش یافته است که اختلاف رشد بین سایر رشته ها را تا حدودی افزایش داده. همینطور چیزی است که باید تا حدی عامل حمایتی GBP باشد. همانطور که داده هایی همچنان بهتر از حد انتظار را نشان می دهند.

نکته ای که باید در اینجا به آن توجه داشت این است که بسیاری از نکات مثبت که باعث افزایش استرلینگ در سال 2021 شده است بدون شک در قیمت منعکس شده است، اگر شروع به بررسی برخی از داده های ناامیدکننده کنیم، همانطور که اخیراً دریافت کرده ایم، می تواند برخی از انتظارات عادی سازی تهاجمی را تشدید کند.

4. تحولات سیاسی

برکسیت را به خاطر دارید؟ اما این هفته سخنان بین دو طرف در جهت درستی پیش نرفت و طرف انگلیس به اتحادیه اروپا توضیح داد كه اگر نتوانند با توافق نامه ای به توافق برسند، همه گزینه های موجود در جدول را بررسی می كنند. (شامل ماده 16) اتحادیه اروپا در مورد پروتکل ایرلند شمالی. در حال حاضر استرلینگ تمام موارد سختگیرانه را بررسی کرده است. بنابراین تا زمانی که به توافق نرسیده اند به شرایط ادامه دهند .

ین ژاپن (نزولی)

1. وضعیت در نواحی امن و چشم انداز کلی ریسک

محرک اصلی JPY چشم انداز ریسک بازار به عنوان یک ارز امن، است. بندرت داده های اقتصادی در بازار نوسان ایجاد میکنند. تمایلات امن، به ویژه در دوره فعلی، عامل غالب تر هستند، اگرچه چشم انداز سیاست های پولی ممکن است در کوتاه مدت در بازار کاملا بی ثبات باشد. با وجود اخبار خوب در مورد روند واکسن های موفق، وضعیت ریسک کلی بازار به طور قابل توجهی بهبود یافته. همینطور ادامه حمایت از سیاست های پولی و مالی، زمینه را برای بازارها فراهم کرده تا انتظار داشته باشند که یک اقتصاد جهانی هماهنگ با اقتصاد جهانی داشته باشید.

البته، عدم اطمینان زیادی باقی مانده است و بسیاری از کشورها همچنان به مبارزه با امواج ویروس ها ادامه می دهند. اما چشم انداز به طور کلی در طول چند ماه گذشته همچنان بهبود یافته است. انتظار می رود تقاضای در نواحی امن کاهش یابد، که منجر به یک چشم انداز اساسی نزولی خواهد شد.

2. ارز کم بازده با همبستگی معکوس با US10Y

ین ژاپن به عنوان یک ارز کم بازده ، معمولا با افزایش اختلاف بین نرخ های بازدهی ژاپن و امریکا،همبستگی معکوس دارد. زیرا بر فعالیت و حرکت تجارت تأثیر می گذارد. مانند اکثر همبستگی ها ، قدرت همبستگی معکوس بین JPY و  اوراق قرضه ده ساله آمریکا کامل نیست و بسته به نوع فضای بازار از نظر ریسک خواهد داشت.
با این حال قدرت همبستگی معکوس بینjpyوus10yrکامل نیست. معمولا حرکات ین ژاپن وابسته به ریسک کلی بازار است که در هفته گذشته شاهد فرصت های صعودی برای آن بودیم.
با انتشار داده های خدماتی ismکه بهتر از انتظارات بود و نظرات کلاریدا از فدرال رزروشاهد نزول شدید ین در برابر دلار امریکا بودیم.داده های مشاغل روز جمعه محرک دیگری برای افزایش نرخ بازدهی ده ساله و شاخص دلار بود که موجب تحکیمات جفت ارزusdjpyشد.

در هفته گذشته پس از ارائه شاخص ISM ,NFPفدرال رزرو نسبت به هفته قبل، شاهد روند نزولی در JPYدر مقابل USDبودیم. و فرصت مناسبی را برای مبادله USDJPY با انتشار CPIفراهم کردیم.

با این حال، وقتی CoreCPIMM کمی آهسته تر وارد بازار شد، سبب دریافت سود شد. پس از کاهش قیمت دلار ، این حرکت در روز جمعه شدت یافت ، زمانی که بازده نزولی ضعیف نیز مشاهده شد. چشم انداز میان مدت برای JPY همچنان پائین است. اما مهم است که ببینیم آیا بازدهی می تواند حرکت صعودی خود را حفظ کند یا نه. البته باید به سنتیمنت کلی ریسک پذیری نیز توجه داشته باشیم، عمیق و دقیق تر، تا ماه آگوست و نوسانات رایج تابستانی اش.

دلار نیوزلند (صعودی)

1. تحولات مربوط به چشم انداز ریسک جهانی.

دلار نیوزلند رو  با توجه به تحولات مربوط به چشم انداز ریسک جهانی بررسی می کنیم. NZD به عنوان ارز با ضریب بتا بالا، در حالی که سهامداران از دارایی های امن خارج شده. به سمت دارایی های پرریسک و پر بازده منتقل شده اند، از چشم انداز بهبود یافته بازار در ماه های اخیر بهره مند شده است. به عنوان یک ارز دوره ای، NZD همراه با دارایی های دیگر دوره ای که اکثر شرکت کنندگان در بازار مرحله بهبودی پس از رکود اقتصادی می دانند، صعودی بوده است. چشم انداز کلی مثبت برای احساس ریسک باید برای NZD در میان مدت حمایت کند. البته تا زمانی که چشم اندازهای اقتصاد جهانی مثبت بمانند.

2. چشم انداز سیاست های پولی برای RBNZ

با ورود به سال 2021، چشم انداز سیاست پولی RBNZ پس از آنکه بانک نیاز به نرخ های منفی را پس زد، مثبت بود و مجموعه ای از داده های مثبت اقتصادی نشان داد که تأثیر همه گیری بر اقتصاد نیوزیلند کمتر از قبل است. تخمین زده می شود بانک در جلسه سیاست خود در ماه مه، انتظارات خود را برای افزایش نرخ تا سه ماهه سوم سال 2022 پیش برد. و انتظارات بازار را که آنها جایگزین BOC خواهند بود تأیید کرد.

به یاد داشته باشید که در جلسه سیاست فوریه، عدم اطمینان به اندازه کافی زیاد بود تا بانک پس از مارس 2021 هیچ راهنمایی در مورد نرخ بهره ارائه ندهد.

با ورود به نشست ژوئیه، بازار انتظارات برای عادی سازی RBNZ را بیشتر افزایش داده است. به طوری که برخی از شرکت کنندگان انتظار اولین افزایش در نوامبر سال جاری را دارند. در حالی که مبانی از قبیل وضعیت ویروس و داده های اقتصادی به بانکی اشاره دارد که می تواند با سرعت بیشتری به حالت عادی برسد. انتظار اینکه بانک QE را کاملاً تسهیل کند. همینطور نرخ بهره را در چهار ماه افزایش دهد بسیار تهاجمی به نظر می رسد.بدین ترتیب جلسه این هفته را دشوارتر می کند. همچنین برای NZD بسیار مهم است.

3. تحولات اقتصادی و بهداشتی کشور

گزارش جامع مشاغل فصل دوم نشان میدهد که بازارهای OIS احتمال افزایش نرخ بهره در نشست ماه آگوست RBNZ دارد ،در حال حاضر احتمال 3 مرتبه افزایش 3 درصدی قبل از پایان سال وجود دارد و احتمال افزایش چهارمین افزایش نرخ بهره در سه ماهه اول سال 2022 مشاهده میشود. RBNZ از نظر موقعیت سیاست های پولی از همتایان خود جلوتر است. و این واگرایی باید همچنان شرایط مطلوبی را برای دلار نیوزلند فراهم کند از نظر ما این محرک ها در قیمت نرخ های بازدهی نیوزلند قیمت گذاری نشده است.

دلار ایالات متحده USD (خنثی)

1. تحولات پیرامون چشم انداز ریسک جهانی

از اواسط سال 2020 تقاضا برای دلار به عنوان یک دارایی امن، کاهش یافت زیرا توجه بازار از همه گیری دور و به یک بهبود جهانی همزمان و یک محیط بازخوردی که هر دو معمولاً منفی هستند کاهش یافت. با این حال، شگفتی داده های اقتصادی جهانی در حال کاهش بوده.

2.چشم انداز سیاست پولی برای FED

در هفته گذشته نظرات قابل توجهیی از اعضای فدرال رزرو دریافت کردیم. لحن و موضع والر متمایل به نظرات بولار و کاپلان بود و انتظار داشت با دو نسخه قوی دیگر در داده های مشاغل چاپ شود.( 800کا تا یک میلیون ) بدین معناست که پیشرفت قابل ملاحظه ای صورت گرفته. همینطور کاهش خرید اوراق میتواند با سرعت بیشتری شروع شود .و این برای دلار آمریکا صعودی است.

اما بیشتر نظرات مهم و تاثیر گذار بازار از سوی کلاریدا که ظاهرا از لحن دوویش به لحن خنثی تبدیل شده بیان شد. او می گوید با پیش بینی متوسط افزایش نرخ بهره در اوایل سال 2023 موافق است. و مهم تر از آن تغییر اظهار نظرهایش در مورد تورم بود .او بیشتر نگران فشارهای فعلی قیمت است. بدین ترتیب این موضوع قیمت دلار را افزایش میدهد. همه نگاها به داده مشاغل ماه سپتامبر است. به این دلیل که تا انتظارات بازار از اعلامیه تیپرینگ در آن ماه چطور باشد.

3.بازده واقعی

علیرغم واگرایی اخیر بین بازدهی واقعی دلار آمریکا و ایالات متحده، بنظر میرسد روند نزولی بیشتر در بازده واقعی، تلاشی برای رسیدن به چشم انداز رشد، تورم و کاهش بیشتر است. همچنین باید از دلار آمریکا حمایت کند.

 

4- داده های اقتصادی

همچنان که به بررسی داده های کلیدی اقتصادی و ریسک های احتمالی می پردازیم که محتمل ترین محرکهای دلار آمریکا هستند. در هفته آینده نگاه ها به شاخص خرده فروشی معطوف خواهد بود. روز جمعه یادآور این بود که حتی فشاری مانند سنتیمنت دانشگاه میشیگان در طول روند بی ثباتی تابستان می تواند بازار را تحت تأثیر قرار دهد. اگر شاهد واگرایی به اندازه کافی بزرگ در روز جمعه باشیم.. فشار بیش از حد دلار آمریکا باعث شد بخشی از روند صعودی اخیر آن کاهش پیدا کند. اما برای تغییر چشم انداز میان مدت کافی نبود. واضح است که مصرف کنندگان نگران افزایش تورم و پیشروی ویروس هستند. اما تنها این یک فشار نباید مسیر فدرال رزرو را تغییر دهد.

 


خواندن تحیل های زیر هم برایتان جذاب خواهد بود.

 

با تحلیل های ما یک قدم از بازار جلوتر باشید. ایکس فارکس در خدمت شماست.

جدیدترین اخبار حوزه فارکس

,تلگرام xforexnews ,telegram_xforexnews